Archiv článků

SVATBA ONDŘEJ A VERONIKA

Videoklip ze svatby Ondry a Veroniky ukazuje v krátkých sekvencích průběh celého svatebního dne - od příprav až po večerní zábavu. Díky hudbě video nenudí a divák se má stále na co dívat. Ze svatby není jen tento klip, ale i celý film, kde jsou naopak záběry přiměřeně dlouhé. 

SVATBA DAVID a MONIKA

SVATEBNÍ DEN MONIKY a DAVIDA Svatba se konala na chátrajícím zámku v obci KOLEČ. Záznam ve formátu XAVC-S 50Mbs fullHD 50p.

SRI LANKA

Sestřih dovolené ze 4hodin materiálu.

HIGH DEEP MATRIX

Největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji - Institut zdraví a krásy, nabízí  toto špičkové ošetření, které zasáhne všechny vrstvy pokožky. High Deep Matrix je moderním zákrokem estetické medicíny z oblasti laserovo-radiové chirurgie jehož výsledkem je ošetření a...

Letní roadshow SOMERSBY 2013

V létě proběhla podpůrná akce pro nápoj SOMERSBY. Na několika lokacích byl proveden videozáznam, který je sestříhán do krátkého klipu.

SVATBA DAVID a MARTINA

Dnešního dne byli oddáni David a Martina na Dřevčické tvrzi. Hudba: Enya - Book of days

PLASMOLIFTING - VLASY

Plazma terapie je nová účinná metoda ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.  www.intermedexp.com